Gratis

Operator procesare comenzi/Call-Center magazin online

Tenq Online S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

Angajam persoana dinamica si flexibila pentru magazin online in functia de operator si consultant vanzari magazin online.
Ambele posturi sunt cu prezenta exclusiva de la sediu.

! Locatia : Prelungirea Garii Catelu, Nr.14 !

Cum ne dorim sa fie viitorul nostru coleg/a :
- o persoana energica;
- un spirit dezvoltat de lucru in echipa;
- prietenos si empatic;
-atent/a la detalii;
-abilitati dezvoltate de organizare;
-atentie distributiva.

Descrierea jobului

Responsabilitati

Operator procesare comenzi:

- Administrarea si inregistrarea comenzilor plasate in cadrul magazinului online;
- Pregatirea coletelor pentru expeditie
︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄- Administrarea produselor si stocurilor din magazinul online;
- Comunicarea cu clientii magazinului;
- Oferirea de consultanta de specialitate pentru toata gama de produse comercializata;
- Furnizarea de informatii catre clienti cu privire la disponibilitatea in stoc a produselor, conditii si modalitati de transport, informatii privind serviciile si produsele din portofoliul firmei;
- Mentinerea unui comportament si a unei atitudini profesionale si orientate spre client;
- Preluarea si rezolvarea situatiilor in care apar neconformitati.
- Receptie marfa intrare / actualizare stoc / manipulare marfa
- Alte sarcini legate de vanzarile online.

Operator Call-Center:
- Preluarea apelurilor telefonice din partea clientilor;
- Oferirea de consultanta si suport de specialitate pentru toata gama de produse comercializata;

Beneficii:

-pachet salarial atractiv;
-contract de munca pe perioada nedeterminata;
-echipa tanara, mediu de lucru placut;
-bonusuri de performanta;
-program de luni-vineri (09:00-17:30).

Cu experienta a peste 300.000 de clienti fericiti, echipa Tenq vine in intampinarea noilor vizitatori cu o gama variata de produse inovative menite sa iti usureze activitatea sau sa iti imbunatateasca stilul de viata.
Filosofia Tenq se bazeaza pe relatia de incredere dintre vanzator si cumparator, incercand cu fiecare client sa devenim un partener de nadejde si un loc in care revii de fiecare data cu siguranta unei cumparaturi reusite.

Publicat 12 Iul. 2024 Reactualizat 9 Aug. 2024 Expiră 11 Aug. 2024