Gratis

Calculant Oferte/ Pricing Specialist

EQUILIBRIUM PSYCHOLOGY SERVICES S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Studii superioare în domeniul tehnic sau economic.
  • Experiență în utilizarea software-urilor tehnice (SCHUCAL, JANISOFT, AUTOCAD, WinIso).
  • Cunoștințe bune de operare PC (MS Office).
  • Abilități excelente de relaționare și comunicare.
  • Cunoașterea limbii engleze și/sau germane reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

  • Cunoașterea permanentă a întregului portofoliu de produse.
  • Prelucrarea și listarea documentației tehnice, stabilind necesarul de materiale.
  • Alegerea soluțiilor tehnice ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀împreună cu consultanții și clienții.
  • Introducerea și actualizarea datelor în baza de date.
  • Realizarea detaliilor tehnice de execuție și montaj.
  • Participarea activă la ședințele tehnice și realizarea ofertelor pentru proiecte.
Beneficii:
  • Bonusuri de performanta pe proiecte
  • Bonuri de masa
  • Asigurare medicala (dupa perioada de proba)
  • Concediu suplimentar in functie de vechimea in companie
  • Participarea la evenimente cu clientii, team buildinguri

Companie cu vechime de peste 20 de ani in Romania, lider pe piața soluțiilor arhitecturale și tehnologice pentru construcții. Ofera servicii de consultanță tehnică și suport pentru proiectele de construcții, asigurând calitate și inovație pentru partenerii din industrie.
Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 24 Iun. 2024 Expiră 17 Iul. 2024