Gratis

SALES SUPPORT ANALYST

SMG ELECTRONICA S.R.L.

Candidatul Ideal

Descrierea poziției:
Documentare constantă: Rămâi la curent cu produsele și tendințele din piața medicală, asigurându-te că echipa are cele mai actuale informații.
Suport pentru departamentul tehnic: Pregătește documentele necesare pentru licitații și alte proiecte tehnice, colaborând îndeaproape cu echipa tehnică pentru a asigura acuratețea și completitudinea informațiilor.
Se asigură că toate activitățile administrative se desfășoară corect și că termenele limită sunt respectate. Gestionează corespondența și documentele importante.
Suport pentru echipa de vânzări: Furnizează echipei de vânzări informații despre produs, beneficii, caracteristici și avantaje competitive, bazate pe cercetarea de piață și analiza competiției.
Colaborare interdepartamentală: Lucrează îndeaproape cu alte departamente pentru a asigura un flux de informații eficient și pentru a sprijini atingerea obiectivelor comune ale companiei.
Gestionarea datelor: Menține și actualizează bazele de date cu informații despre produse și clienți, asigurându-te că datele sunt precise și actualizate.
Îmbunătățirea proceselor: Identifică oportunități de îmbunătățire a proceselor administrative și sugerează soluții pentru eficientizarea acestora.
Participare la proiecte: Participă activ la proiectele companiei, oferind suport administrativ și contribuind cu idei pentru succesul acestora.

Descrierea jobului

SALES SUPPORT ANALYST / Asistent Manager / Asistent vanzari
Cerințe:

Studii secundare sau superioare
Cunoașterea avansată a limbii engleze
Cunoștințe ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀PC: MS Office (Excel, PowerPoint și Word)
Permis de conducere
Abilități de organizare, prioritizare și planificare
Abilități de comunicare și inițiativă
Atenție la detalii și precizie în lucru
Capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termenele limită
Abilități de rezolvare a problemelor
Abilități interpersonale și de colaborare
Flexibilitate și adaptabilitate
Proactivitate în abordarea sarcinilor și a problemelor
Prezintă avantaj experiența de lucru în domeniul achizițiilor publice

Oportunități și beneficii:
Dezvoltare profesională: Acces la programe de formare și oportunități de avansare în carieră.
Mediu de lucru dinamic: Lucrează într-un mediu de lucru stimulativ și colaborativ.
Pachet de beneficii: Salariu competitiv, bonusuri de performanță, tichete de masă și alte beneficii.

Înfiinţată în anul 2014, SMG ELECTRONICA furnizează și acordă suport tehnic pentru echipamente medicale de înaltă tehnologie spitalelor, clinicilor și cabinetelor medicale. Compania reprezintă în România producători internaționali de primă clasă de echipamente medicale.
Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024