Gratis

Buyer

Servicii SRL

Candidatul Ideal

• Experiență de cel puțin doi ani în domeniul achizițiilor pe piețe interne și internaționale;
• Disponibilitate pentru deplasări în țară / în străinătate de scurtă durată;
• Capacitate de mediere, flexibilitate, problem solving
• Cunoașterea limbii engleze (vorbit, scris), constituie un avantaj cunoașterea limbii italiene;
• Candidatul ideal posedă studii tehnice;
• Aptitudini de muncă în echipă;
• Orientare spre rezultate și muncă pentru obiective;
• Bune capacități de negociere și relaționare;
• Capacitate de sinteză şi prezentare a rezultatelor;
• Dinamism, flexibilitate, tenacitate și determinare;

Descrierea jobului

- Căutare de noi furnizori, gestionarea și întreținerea relațiilor cu furnizorii;
- Consolidarea, reducerea și raționalizarea parcului de furnizori;
- ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄Emiterea de cereri de ofertă și gestionarea ofertei;
- Pregătirea tratativelor de cumpărare și verificarea aspectelor contractuale cu Directorul;
- Interfața cu Departamentul Tehnic, Calitate și Producție;
- Colaborarea în stabilirea bugetului pentru achiziții;
- Întocmirea raporturilor periodice;
- Participarea la principalele târguri din domeniu.

Descrierea companiei

Companie tanara

Publicat 24 Oct. 2024 Reactualizat 24 Oct. 2024 Expiră 23 Nov. 2024