Gratis

E COMMERCE BUYER

SC INTERTOY ZONE SRL

Candidatul Ideal

- Studii superioare finalizate
- Experienta anterioara in achizitii, de preferat produse pentru copii dar nu obligatoriu
- Limba engleză – nivel avansat
- Excelente abilitati de negociere si comunicare
- Solutionarea rapida si eficienta a problemelor
- Persoana analitica cu competente numerice, excel la nivel avansat
- Abilitati de a crea relatii

POSTUL PRESUPUNE PREZENTA LA BIROU

Descrierea jobului

​Descrierea jobului

- Monitorizeaza permanent piata/competitia, identifica preferintele consumatorilor si modificarile obiceiurilor de consum/achizitie
- Evalueaza toate optiunile relevante ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀de achizitie si construieste ︁selectia optima de titluri/produse in acord cu nevoile consumatorilor si strategia companiei
- Cauta constant titluri/produse noi si verifica cu regularitate popularitatea celor deja existente
- Negociaza contractele cadru si termenii comerciali cu partenerii pentru a obtine rezultate optime pentru companie
- Monitorizeaza in permanenta vanzarile, marja, stocul si raspunde de atingerea obiectivelor stabilite de companie. - Propune prompt masuri daca apar abateri
- Planifica activitatea promotionala, cautand in permanente modalitati inovative de promovare
- Se asigura ca toate produsele sunt livrate la timp si in cantitati optime
- Cultiva si mentine relatii de incredere, oneste cu toti partenerii
- Participa la targuri si alte evenimente specifice pentru a fi in permanenta la curent cu noutatile.

Noi, cei de la Noriel, ne-am propus sa fim echipa care construieste, din pasiune sincera, o lume a copilariei cat mai zambitoare. Invatam continuu despre dorintele copiilor si asteptarile parintilor. Ne dorim ca acestia din urma sa vada valoarea jucariilor dincolo de joaca si sa inteleaga rolul important jucat de acestea in dezvoltarea armonioasa a copiilor.

Experimentam si cautam permanent noutati in universul jucariilor. Copilaria s-a schimbat in timp iar jucariile trebuie sa tina pasul cu interesele noi ale celor mici.

De-a lungul anilor ne-am pastrat spiritul creator si inovator, lucru care ne-a ajutat sa devenim cel mai mare retailer specializat in jucarii de pe piata din Romania.

Reprezentam cu mandrie unul dintre cele mai apreciate si de incredere branduri din Romania, la succesul caruia fiecare membru al echipei a fost incurajat si sustinut sa contribuie!

Credem cu tarie ca nu exista visuri prea mari sau prea greu de atins, iar scopul nostru principal este acela de a inspira copiii prin joaca.

Publicat 10 Oct. 2024 Reactualizat 24 Oct. 2024 Expiră 9 Nov. 2024