Gratis

Business Developer - Sales / Agent vanzari B2B

Rinapack SRL

Candidatul Ideal

  • Disponibilitate mare pentru deplasări
  • Experiență în domeniul vânzărilor B2B și experiență în dezvoltarea pieții
  • Abilități de comunicare excelente, abilități de leadership și proactivitate
  • Abilități analitice, de planificare strategică și abilități de negociere
  • Permis de conducere și limba Engleză B2, C1, C2

Descrierea jobului

  • Identifică oportunităti de afacere pentru o nouă gamă de produse
  • Dezvoltă portofoliul de clienți prin prospectarea continuă ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀a pieții
  • Identifică, dezvoltă și implementează strategii de vânzare
  • Ofertează și negociază produsele si serviciile destinate vânzarii
Pachet salarial:
  • Salariu fix
  • Bonus din vânzări (adiționale salariului fix)
  • Bonuri de masă
  • Mașină de serviciu
  • Pachet asigurare de sănătate
  • Bonusuri de Sărbători
Beneficii:
  • Training-uri de specialitate și susținere în activitate
  • Suport backoffice

Suntem o companie românească în plină ascensiune, care a fost înființată în anul 2012, iar în ultimii 10 ani am reușit să ajungem lider de piață. Expertiza echipei noastre constă în integrarea de sisteme, mai exact linii pentru ambalat fructe și legume, și asigurarea consumabilelor necesare, printr-o gamă largă de ambalaje.
Valorile pe care ne bazăm sunt competență, corectitudine și responsabilitate, si ne dorim ca activitatea noastră să poată fi caracterizată prin acestea. Dacă consideri că suntem compatibili te invitam să aplici la acest post!
Publicat 10 Sept. 2024 Reactualizat 24 Sept. 2024 Expiră 10 Oct. 2024