Gratis

Bucatar si ajutor de bucatar

Maison Des Crepes
4 poziții

Candidatul Ideal

- persoana pozitiva, cu spirit de echipa;
- studii medii;
- capacitate de organizare in conditii de stres;
- asigurarea ︎respectarii normelor de igiena;
- comunicare eficienta cu colegii;
- indeplinirea sarcinilor prevazute in fisa postului;

Descrierea jobului

Daca si tu iti doresti:

Sa lucrezi intr-o echipa tanara si profesionista,
Venituri totale de 5000-8000.
Sa gatesti o ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀varietate infinita de preparate sarate si dulci.

Maison des Crepes este un restaurant full service in care preparatele pe baza de clatite si pancakes se transforma in opere de arta.

Conceptul se distinge prin designul chic al locației, ambianța și preparatele spectaculoase care asigură o experiență culinară remarcabilă și instagramabilă de fiecare dată.

Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 4 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024