Gratis

Bucatar & Ajutor Bucatar

Boutique Du Pain Laboratoire
6 poziții

Candidatul Ideal

Bucatar : Ești bucatar cu experiență și pasiune pentru gastronomie? Alătură-te echipei noastre pentru a coordona activitățile în bucătărie și a asigura calitatea impecabilă a preparatelor.

Ajutor Bucătar: Ești o persoană organizată, pasionată de gătit și dornică să învețe de la cei mai buni? Acest post este pentru tine!

Descrierea jobului

Angajăm bucatar și Ajutor Bucătar

Te invităm să te alături echipei noastre de profesioniști într-un restaurant de renume, unde ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀preparăm zilnic mâncare delicioasă!

Posturi disponibile:

Oferim:
Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare
Program de lucru 45h / week
Mediu de lucru dinamic
Posibilitatea de a crește și de a te dezvolta în carieră

Cerințe:
Experiență relevantă în bucătărie
Abilități de organizare și lucru în echipă
Pasiune pentru arta culinară

Aplică acum și vino să faci parte dintr-o echipă care prețuiește excelența!
Pentru detalii suplimentare și programarea unui interviu, contactează-ne la 0763120420 sau trimite CV-ul tău la raul@14th-lane.com

Restaurantul 14th LANE iti ofera adevarate delicii culinare obtinute din cele mai simple si proaspete ingrediente, transformand de 7 ani clienti multumiti in prieteni fericiti.

Ne gasesti in inima Bucurestiului si stim cum sa te facem sa te simti ca acasa. Nu ne crezi? Vino sa te convingi!

Vei intalni oameni prietenosi, mereu cu zambetul pe buze gata sa satisfaca cele mai rafinate gusturi. Unul dintre cele mai bune restaurante din Bucuresti te asteapta cu cele mai delicioase delicii culinare.

Publicat 16 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 23 Sept. 2024