Gratis

Bucatar PANINI / PIZZAR

MANO+BOCCA PANINI BAR

Candidatul Ideal

Cautam doi colegi noi in echipa Mano + Bocca Panini Bar, zona Piata Floreasca (Strada Banul Antonache).

BUCATAR PANINI/ PIZZAR - 1 post, Program 2 zile cu 2 libere
Experiența anterioară în domeniul brutăriei sau al pizzeriei constituie un avantaj!

Sarcini:
  • Pregătirea și asamblarea panini-urilor conform rețetarului
  • Pregătirea aluatului pentru schiacciata, un tip de focaccia pregătit după rețeta proprie în casa noastră, utilizată pentru panini-uri
  • Asigurarea că panini-urile sunt pregătite și servite în conformitate cu standardele de calitate și prezentare ale restaurantului
  • Monitorizarea stocurilor de ingrediente necesare pentru panini-uri și raportarea necesităților de aprovizionare
  • Menținerea curățeniei și igienei în zona de lucru, inclusiv a echipamentelor și ustensilelor utilizate pentru prepararea panini-urilor și a aluatului pentru schiacciată
  • Colaborarea cu colegii din bucătărie pentru a asigura un flux de lucru eficient și pentru a menține timpul de așteptare al clienților la un nivel minim
  • Asigurarea respectării tuturor regulilor și reglementărilor de siguranță alimentară în timpul manipulării și gătirii alimentelor
  • Oferirea de servicii prietenoase și rapide clienților și răspunderea promptă la solicitările acestora referitoare la panini-uri și alte preparate.

Angajam Bucatar PANINI / PIZZAR

Program ture 2 ZILE CU 2 ZILE

Pentru noi este important sa fii pasionat de bucatarie si sa iti placa munca in echipa. Ne dorim sa formam o echipa dinamica, formata din oameni seriosi, punctuali si organizati, care se vor purta respectuos si prietenos cu clientii nostri, cat si cu restul colegilor.

Descrierea jobului

- Sa aiba experienta in bucataria italienesca

- Sa realizeze preparatele din meniul extins (supe, paste, salate etc)

- Sa realizeze preparate de foarta buna calitate, conform retetarului

- Sa cunoasca si sa aplice normele de igiena in domeniul alimentar

- Sa organizeze fluxul in bucatarie

- Sa lucreze in echipa cu ajutorii de bucatari

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra alaturi de o echipa profesionista care pune accent pe calitatea produselor si a serviciilor oferite

Oferim un program de lucru flexibil, salariu motivant + tips

​Oportunitati de cariera

Cerinte
︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂- Sa realizeze preparate de foarta buna calitate, conform retetarului

Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra alaturi de o echipa profesionista care pune accent pe calitatea produselor si serviciilor oferite,
  • Oferim un program de lucru flexibil, salariu motivant + tips
  • ​Oportunitati de cariera

Mano+Bocca Panini Bar este un restaurant italienesc, situat in zona Piata Floreasca. Meniul de mancare include si antipasti si feluri principale italienesti, precum supe, paste si salate.
Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024