Gratis

Broker Imobiliar

GRN TOP INVEST S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Agentia imobiliara GRN TOP INVEST este in cautare de persoane colaboratoare, cu sau fara experienta in domeniul imobiliar, dornice sa se dezvolte intr-un mediu dinamic si atractiv financiar.
Te invitam sa aplici la aceasta oportunitate de munca doar daca:
- iti doresti o cariera de succes in domeniul imobiliar, si vrei sa scrii istorie alaturi de noi
- ai abilitati bune de comunicare, socializare si prezentare
- ai o dorinta permanenta de invatare si dezvoltare personala
- ai nevoie de un mediu in care sa obtii suportul de care ai nevoie pentru a atinge potentialul tau maxim

Descrierea jobului

Cerinte:
- absolvent minim studii medii
- seriozitate si punctualitate
- cunostinte operare PC
- capacitate de organizare si planificare ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄a sarcinilor si prioritatilor
- posesor permis conducere categoria B si auto personal

Oferim:
- procent foarte bun din comisioane
- promovare premium
- birou, laptop, telefon
- training de specialitate
- mediu de lucru placut

Pentru mai multe detalii sau in vederea stabilirii unui interviu puteti apela direct 0759457725 Loredana Gorun

Bine ați venit la GRN Top Invest, destinația dumneavoastră completă pentru soluții imobiliare excepționale! Suntem o echipă dedicată cu o viziune unică – să vă ajutăm să găsiți nu doar o proprietate, ci acel cămin perfect care corespunde visurilor și aspirațiilor dumneavoastră. Cu o experiență solidă în domeniul imobiliar, GRN Top Invest se distinge prin abordarea noastră versatilă, oferind servicii complete de vânzare și închiriere pentru o gamă variată de proprietăți. De la apartamente cochete și case elegante la terenuri promițătoare, spații industriale și comerciale, suntem aici pentru a transforma fiecare căutare într-o experiență plină de succes.

Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024