Gratis

Broker Imobiliar - Oportunitate in Real Estate

CHIREV INVESTMENT S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Ce Căutăm:
Căutăm un profesionist motivat și orientat către rezultate, cu o pasiune autentică pentru imobiliare. Indiferent dacă ești un expert cu experiență sau un entuziast fără experiență, te invităm să faci parte din familia noastră, unde vei avea oportunitatea unică de a te dezvolta și de a-ți construi o carieră remarcabilă.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Identificarea și evaluarea oportunităților de vânzare și închiriere
  • Construirea și menținerea relațiilor cu clienții, dezvoltatori și parteneri
  • Asigurarea ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈unor experiențe imobiliare excepționale pentru clienții noștri
  • Gestionarea eficientă a proceselor de vânzare și închiriere

Cerințe:
  • Pasiune pentru industria imobiliară și dorința de a învăța și de a evolua continuu
  • Abilități puternice de comunicare și negociere
  • Orientare către rezultate și atenție la detalii
  • Experiență în vânzări sau imobiliare reprezintă un avantaj, dar nu este obligatorie

Beneficii:
  • Pachet comisioane competitive
  • Training și dezvoltare continuă prin programe specializate
  • Mediu de lucru dinamic și susținător, unde inovația și creativitatea sunt apreciate
  • Oportunități de avansare în carieră

Descrierea companiei

Compania: R. E. A Investment Group SRL

Locație: Strada General H. M. Berthelot nr. 59, etaj 1

Suntem o agenție imobiliară de top, dedicată oferirii celor mai bune servicii clienților noștri. Ne mândrim cu o echipă profesionistă și prietenoasă care ajută clienții să găsească proprietatea ideală sau să vândă proprietatea lor actuală în cele mai bune condiții.
Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024