Gratis

BROKER CREDITE

KIWI FINANCE
5 poziții

Candidatul Ideal

Suntem in cautare de invatacei si/sau specialiști în creditare, cu spirit antreprenorial, perseverenti, cu energie pozitivă și empatie față de clienți, gata să-și atingă ambițiile financiare!
Responsabilitatile” pe care le vei avea dacă decizi să te alături echipei noastre:
  • Să-ți placă să ajuți oamenii, să îți dorești să înveți tot timpul lucruri noi si sa ai încredere că, pentru orice speță/situație, găsim o soluție
  • Să dezvolti si sa manageriezi portofoliul de clienți prin:
- diagnosticare financiară si soluții de creditare pe profilul clientului
- construirea si managementul dosarelor de credit
- mentinerea in permanenta a relatiei cu clientii tai.

Descrierea jobului

Ce inseamna sa faci parte din echipa KIWI Finance si cu ce BENEFICII vine la pachet:
  • Libertatea de a-ți ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀organiza eficient programul si ințelegere pentru orice situație personala ar putea apărea
  • Sistem de comisionare motivant
  • Training de specialitate
  • Acces la toate resursele si instrumentele noastre: parteneriate strategice cu băncile, platforma digitala de brokeraj; departamente de procesare si juridic pentru preluarea operatiunilor de back-office si eficientizarea timpului brokerilor; istoric de cazuistica, spete si derogari; campanii de promovare și comunicare pentru a benefica de expunere și sprijin în dezvoltarea ta profesională.

KIWI FINANCE este primul broker de credite din Romania cu o experienta de peste 20 de ani si care are in prezent peste 450 de oferte de credite si solutii financiare (credite ipotecare, de nevoi personale, carduri de credit).

Pentru mai multe detalii despre echipa noastra, viziteaza Site-ul nostru www.kiwifinance.ro.

Publicat 18 Oct. 2024 Reactualizat 22 Oct. 2024 Expiră 17 Nov. 2024