Gratis

Consultant financiar

RUJOIU OVIDIU-GEORGIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
5 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:
- Orientat către lucrul cu oamenii, să fie empatic, răbdător.
- Este necesar să fie deschis către o colaborare de termen lung deoarece se dorește dezvoltarea acestui brand.
- Se așteaptă valori comune precum respect, punctualitate, sinceritate și comunicare.
- Candidatul ideal trebuie să aiba minim diploma de Bacalaureat, să poată lucra remote (necesar un laptop personal) și să caute pentru început o activitate din care să facă niște bani în plus, part-time, pe lângă job pe care să o dezvolte în timp și să o transforme într-o sursă principală de venit.

Descrierea jobului

Echipa ovidiurujoiu are nevoie de întăriri. Suntem o echipă de consultanți financiari cu o experiență de peste 10 ani și ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀cu un succes real în Social media.
Soluționăm câteva dintre cele mai importante lucruri pentru români din punct de vedere financiar:
  • stabilitatea financiară (constituirea unui fond de urgență și optimizarea cheltuielilor)
  • planurile de economisire ale alocației
  • planurile personale pentru pensie
  • accesarea celui mai optim credit pentru locuință și refinanțări pentru creditele de locuință
  • închiderea anticipată a creditelor
  • accesarea celor mai sigure și performante fonduri de investiții
  • diversificarea portofoliului investițional
Oferim consultanță pe trei direcții: economii, credite, invesiții și facem brokeraj pe produse bancare, de asigurare, investiționale si zona de imobiliare.
Căutam oameni pe care să îi formăm de la zero (acreditări, training și toată pregătirea profesională) care să ofere consultanță persoanelor fizice pentru scopurile mai sus menționate.
Procesul de selecție este destul de riguros din cauza numărului limitat de locuri în echipă și se desfășoară urmărind pașii de mai jos:
  • Trimite-mi un CV și o scrisoare de intenție
  • Dupa analizarea pasului unu, o să te contactăm pentru a stabili un interviu în mediul online
  • Dupa interviu vei începe o perioadă de probă de trei săptămâni ce va determina felul în care am putea colabora.
  • La sfârșitul perioadei de probă ne vom da seama dacă putem avea o colaborare doar în zona de consultanță sau putem accesa și partea de management.
  • Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024