Gratis

BGS - Tehnician sisteme de securitate - fara experienta

BGS Grup
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui om care sa se alature departamentului nostru tehnic!

Candidatul ideal trebuie sa isi doreasca sa activeze in domeniul tehnic, sa aiba abilitati tehnice si dorinta de invatare (experienta NU este obligatorie).

Punem la dispozitie programe de pregatire teoretica/practica si suportul unei echipe intregi pentru a invata pas cu pas informatiile necesare derularii activitatii.

Descrierea jobului

Cerinte:
  • Cunostinte minime din domeniul tehnic
  • Atitudine proactivă și capacitatea de a lucra in echipa.
Beneficii:
  • Cursuri de dezvoltare personala;
  • Traininguri profesionale personalizate;
  • Mediu de lucru dinamic și provocator;
  • Team-building-uri.

Descrierea companiei

Cine este BGS?
  • Avem 30 de ani experienta si suntem lider in domeniul securitatii.
  • Suntem o echipa de profesionisti si investim constant in pregatirea noastra profesionala si personala.
  • Inovam constant in securitate folosind tehnologie de ultima generatie si trasam standardele de calitate in domeniul nostru.
  • Suntem de treaba, firesti, flexibili;
  • Suntem atenti si ascultam ideile oricarui coleg;
  • Nu suntem o companie, suntem un GRUP, deci asta inseamna ECHIPA;
  • Latura umana e foarte importanta in marea noastra echipa, este ceea ce ne tine impreuna;
  • Nu suntem o multinationala dar suntem stabili, drept dovada anul acesta am implinit 30 de ani;
Publicat 4 Iul. 2024 Reactualizat 4 Iul. 2024 Expiră 3 Aug. 2024