Gratis

Tehnician sisteme securitate

SC ELECTRIC NETWORK SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Studii medii finalizate, cu profil tehnic
Certificare Tehnician sisteme Securitate (constituie un avantaj)
Experienta in instalarea si intretinerea sistemelor de Securitate
Permis de conducere Cat B (constituie un avantaj)
Persoana responsabila, comunicativa, cu atitudine pozitiva
Apt pentru lucru la inaltime
Dornic sa invete noi tehnologii si sisteme

Descrierea jobului

Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de Securitate
Efectuarea operatiunilor de mentenanta (preventiva si corectiva)
Efectuarea operatiunilor de evaluare ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀si/sau de extindere a sistemelor de Securitate
Contract individual de munca pe perioada nedeterminata
Pachet salarial atractiv, corelat cu experienta si rezultatele obtinute
Posibilitate de dezvoltare profesionala
Masina
Cazare, diurna, in cazul deplasarilor
Mod de lucru dinamic, intr-un colectiv tanar

Electric Network a fost fondata in anul 2005 cu misiunea de a oferi echipamente si servicii tehnice de inalta calitate pentru instalatii electrice, automatizari, sisteme de siguranta si sisteme securitate. Pentru a isi indeplini misiunea Electric Network utilizeaza experienta de peste 20 ani a angajatilor sai in aceste domenii si urmareste specializarea continua a tuturor tehnicienilor companiei. In anul 2008 Electric Network a implementat standardele de calitate ISO 9001, ISO 14001 si 18001 pentru a asigura clientilor noi certitudineda calitatii serviciilor noastre.
Publicat 18 Iun. 2024 Reactualizat 18 Iun. 2024 Expiră 18 Iul. 2024