Gratis

Barman

Sc Sweet Mall Cafe Srl

Candidatul Ideal

Sociabil, dezinvolt, organizat, deschis spre clienti, ospitalier, corect, punctual, cu un simt al responsabilitatii crescut.

Un minim de experienta de 6 luni constitue un avantaj, dar suntem bucurosi sa avem si candidati cu un maxim de experienta de 2 ani.

Cei care nu au experienta deloc in domeniu si isi doresc intradevar sa munceasca la noi, suntem bucurosi sa-i primim chiar daca pana acum au activat in alte domenii

Descrierea jobului

Barman
- responsabil de gestiune
- experienta va fi necesara, minim 6 luni, pentru a reusi sa realizeze produsele corect
︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂- curatenia la locul de munca
  • Beneficii:
- salariu fix,
- bonus din vanzari
- bacsisul zilnic

Mediu ambiental placut, cu 3 zone de servire, predomina produsele de cafea, ceaiuri, ciocolata calda, racoritoare dar avem si produse din inghetata artizanala si prajituri.
Publicat 23 Oct. 2024 Reactualizat 23 Oct. 2024 Expiră 30 Oct. 2024