Gratis

Barman

INTERGAME SELECT
6 poziții

Candidatul Ideal

Noul angajat al echipei Intergame Select poti fi chiar tu daca:

- Ai excelente abilitati de comunicare si de pregatire/servire a bauturilor
- Esti polivalent

Descrierea jobului

Hai la noi in echipa !

Noi iti oferim urmatoarele:

- Un program flexibil care sa-ti permita continuarea ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀studiilor si life-work balance
- Pachet salarial complex si motivant, cuprinzand un contract de munca pe durata nedeterminata cu un salariu care include diverse sporuri (performanta, ore suplimentare, zile de sarbatoare legala…)
- Tips-uri substantiale
- Program de lucru flexibil
- Posibilitatea de a beneficia de un abonament sportiv la serviciul 7card la tarife preferentiale
- Team-buildinguri pe departamente si la nivel de companie
- Posibilitati de promovare in interiorul grupului in diverse pozitii/departamente
- Uniforma asigurata de catre companie…

Ce vei avea de facut ?

Vei avea are un rol cheie in compania noastra deoarece interactionezi direct cu clientii nostri. Principalele atributii ale tale vor fi:
  • Pregatirea si servirea cu bauturi din produsele de protocol
  • Întretine echipamentul de bar - pahare, bauturi, mixere, shakere, se asigura ca diferitele ingrediente si materii prime folosite la bauturi sunt refrigerate sau pastrate în conditii corespunzatoare
  • Respectarea regulilor de igiena si de curatenie la locul de munca
  • Alte atributii de rutina zilnica a salilor de jocuri
Nu ezita sa aplici la pozitiile noastre, trimitand cv-ul tau actualizat la adresa cv@intergameselect.com.

Descrierea companiei

Despre noi:

Salile noastre de jocuri de noroc sunt prezente in toata Europa (Germania 133 locatii, Italia 9 locatii, Croatia 35 locatii, precum si in alte tari). In Romania ne desfasuram activitatea sub brandul Million si detinem o retea extinsa de 50 de locatii in toata tara, un sfert dintre acestea aflandu-se in Bucuresti.
Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 6 Iul. 2024 Expiră 2 Aug. 2024