Gratis

Barman

OXO BUBBLE TEA
6 poziții

Candidatul Ideal

Cerințele pentru locul de muncă:

• nu este necesară nicio experiență, primim și candidați începători
• să fii deschis la noi provocări si să îți dorești să înveți mereu lucruri noi
• să ai abilități de a lucra în echipă
• să fii comunicativ cu oaspeții și cu colegii tăi
• să fii pozitiv, optimist și prietenos
• să ai abilități necesare de gestionare a situațiilor neprevăzute

Este un avantaj ocuparea postului dacă:

• ai experiență anterioară ca barman
• ai cunoștințe de limba engleză
• cunoști limba maghiară
• ai experiență în managementul casei de marcat

Descrierea jobului

Principalele sarcini:

• Prepararea ceaiurilor cu bule în funcție de preferințele și cerințele clienților folosind rețete predefinite
• Utilizarea ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁casei de marcat
• Menținerea curațeniei in permaneță
• Îndeplinirea sarcinilor atribuite de către managerul magazinului și managerul regional

Ceea ce oferim:

• oportunitatea de angajare pe termen lung
• salariu lunar variabil pentru promovarea cu succes a unor produse specifice
• băuturi gratuite la locul de muncă
• program de formare
• posibilitate de avansare

Rețeaua OXO Bubble Tea în continuă expansiune caută angajați pe termen lung pentru postul de barman pentru magazinele sale din România.

Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024