Gratis

Barman/Ospătar/Bucătar Cantina Quotidian

IPORO COM
5 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte:

Experienta anterioara in domeniul ospitalitatii reprezintă un avantaj;
Abilitati excelente de comunicare si relationare;
Atentie la detalii si capacitatea de a lucra eficient sub presiune;
Flexibilitate in programul de lucru, inclusiv disponibilitatea de a lucra in weekend-uri si sarbatori legale;

Descrierea jobului

Cautam un Barman, Ospatari și Bucătari pasionați de arta culinară și de a oferi o experiență de neuitat clineților noștri ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄la Cantina Quotidian. Dacă ești o persoană energica, cu o atitudine pozitivă și abilități excelente de comunicare, te invităm să aplici pentru această poziție.

Responsabilitati:
  • Pregatirea si servirea bauturilor conform standardelor noastre de calitate;
  • Interactiunea prietenoasa cu clientii pentru a le oferi o experienta placuta;
  • Gestionarea comenzilor si incasarea platilor conform procedurilor interne;
  • Asigurarea curateniei si ordinei in zona de lucru;
  • Pregatirea preparatelor.

Descrierea companiei

Compania noastra

Grupul Kronwell este furnizor national de elita in industria ospitalitatii. Ne centram atentia pe oaspetele acomodat cu performanta, alert si exigent, care integreaza exclusivul in stilul obisnuit de viata. Ne propunem sa fim destinatia esentiala si sa oferim acele experiente personalizate si servicii extraordinare pe care oaspetii nostri au ajuns in mod regulat sa le astepte de la cei peste 20 de ani de istorie in industrie.

Kronwell cuprinde unele dinte cele mai influente si differentiate branduri de lifestyle. Cautam intotdeauna sa maximizam potentialul si calitatea vietii, sa crestem curajos si sa creem experiente care ne definesc. Pe langa Kronwell, toate celelalte branduri ale noastre, Qosmo, Bellman, Belaqva, Kasho, Dash, News, Galleria, Papazaur, Prallini, Upfood, sunt toate recunoscute pentru inspiratia si motivarea data atat oaspetilor cat si membrilor echipelor spre un standard frumos de viata. Comunitatea noastra este fondata pe un set de valori care definesc intreaga noastra cultura: respect reciproc, egalitate, diversitate, integritate si empatie, performanta si dezvoltare.

Publicat 14 Iun. 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 14 Iul. 2024