Gratis

BARISTA / PREPARATOR CAFEA

RODIES FASHION S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm persoane pasionate de cafea si de cultura cafelei în oraș
Sa prepare cafea de specialitate, sa servească clienții cu drag, si sa mențină o atmosfera plăcută in locatie
Sa mențină un mediu de lucru curat si sa aibă grija de buna funcționare a fluxului.

Descrierea jobului

Job full time
Salariu atractiv
Mediu de lucru plăcut si relaxat
Beneficii salariale pe baza performantei ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄

MAGAZIN DE HAINE DAMA. BIJUTERIE ȘI MAGAZIN HAINE DE BĂRBAȚI, COMPLETATE DE UN CĂLDUROS COFFEE SHOP. UN CONCEPT NOU ȘI DIFERIT IN INIMA ORAȘULUI.

Publicat 11 Sept. 2024 Reactualizat 11 Sept. 2024 Expiră 11 Oct. 2024