Gratis

BARISTA / BARTENDER

PIAGI ANTIK S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui barista / bartender pasionat de arta cafelei,dar si a cocktailurilor,pentru a se alatura echipei noastre PIAGI CAFE!
Daca esti un barista/bartender talentat cu o atitudine pozitiva si placerea de a-i incanta pe clienti cu bauturi delicioase,te asteptam sa aplici CV-ul tau!
Candidatul ideal trebuie sa aiba dorinta de a invata sa prepare bauturi de calitate,sa aiba atentie la detalii si pasiune pentru cafea.Orientat catre nevoile clientilor si bunastarea acestora ,entuziasmat,creativ ,sociabil si dornic sa faca parte dintr-o super echipa.

Descrierea jobului

DESCRIERE JOB
Prepararea cafelei si a bauturilor respectand retetele si standardele de calitate ale preparatelor;
Ingrijirea si intretinerea echipamentelor ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀de cafea;
Comunicarea eficienta cu clientii si cu colegii de lucru;
Asigurarea curateniei si ordinei in zona de lucru;
Participarea la formarea si dezvoltarea cotinua a abilitatilor de servire;
Un mediu de lucru curat si bine organizat unde atentia la detalii si calitatea serviciilor sunt prioritare .

BENEFICII
Mediu de lucru prietenos si dinamic;
Salariu atractiv si motivant;
Oportunitatea de promovare.

PIAGI CAFE este o cafenea de specialitate care se mândrește cu servirea celor mai bune cafele de origine. Oferim un mediu de lucru primitor și dinamic unde pasiunea pentru cafea sunt la ordinea zilei . Savurați o cafea bună și răsfățați-vă cu prăjituri delicioase, într-un colț intim și prietenos.

Publicat 5 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 5 Iul. 2024