Gratis

Barista

BISTRO BITES S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Experienta anterioara ca Barista constituie un avantaj
  • Cunostinte despre diferitele tipuri de cafea si metode de preparare
  • Abilitati excelente de comunicare si relationare cu clientii
  • Capacitatea de a lucra intr-un mediu rapid si dinamic
  • Limba engleza la nivel conversational

Descrierea jobului

Cautam un Barista pasionat si talentat pentru a se alatura echipei noastre din Bucuresti. Daca esti o persoana energica, prietenoasa ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈si ai o pasiune pentru prepararea cafelei de calitate, te asteptam sa aplici!

Ce trebuie sa faca un barista?
  • Sa prepare o cafea de calitate precum si bauturi derivate din acestea;
  • Sa dea dovada de profesionalism si politete cu clientii;
  • Sa mentina curatenia bistroului pe toata durata programului de lucru;
  • Program de lucru L-V 07:30 - 17:00.

  • Beneficii:
  • Oportunitatea de dezvoltare profesionala
  • Mediu de lucru placut si colegi prietenosi
  • Bonusuri in functie de vanzarile avute

  • Daca esti interesat sa te alaturi echipei noastre, te rugam sa trimiti CV-ul tau.
    Publicat 12 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 12 Iul. 2024