Gratis

Back office - sales departament

P.A.L. VERTICAL SOLUTION S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam o persoana comunicativa, motivata si organizata pe care sa o integram in echipa noastra de vanzari/ofertare.
Integritatea să fie caracteristica sa principală. Aceasta e valoarea noastră cea mai importantă și ținem neapărat să avem aceeași filosofie de viață;

Aptitudini:

︇︆︀︃︁️︉︇​︃︇︋︄​︁︁︎️​︋︊︌︌​︉︆︊︂︍︍︌︆︅️︀︅Rezolvarea problemelor prin inovare și creativitate
Abilități puternice de comunicare (verbală și scrisă)
Bune cunoștințe de MS Office
Capacitate de organizare si planificare;
Interes fata de informatii noi si usurinta in asimilarea acestora;

Descrierea jobului

Gestionarea relatiei cu clientii pe parcursul derularii comenzilor
Pregatirea si urmarirea unor oferte de pret intocmite impreuna cu dep ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈de vanzari. ︂︊︀︂​︂️︀︄​︌︅︀︄​︊︆︀︀​︃︉︊︃​️︇️︁​︋︉︆️​️︈︈
Răspunde la e-mail-uri ,
Tine legatura cu clientii (preluare solicitari, e-mail-uri pentru feedback);
Informarea celorlalţi membri ai departamentului cu privire la oportunităţile identificate pentru a defini cele mai bune soluţii pentru client
Introducere date

Ce oferim:

Un mediu de lucru plăcut și provocator, alături de o echipă tânără și entuziastă;
Salariu fix;
Tichete cadou de Paște și Crăciun;
Programe de training și integrare în cadrul echipei;
Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 2 Aug. 2024