Gratis

Auditor Intern, sediu Mogosoaia

CRIS-TIM FAMILY HOLDING S. R.L

Candidatul Ideal

Ce căutăm?
O persoană pozitivă și optimistă cu foarte bune abilități de comunicare, dinamism, adaptare ușoară la schimbare, inițiativă, empatie, atitudine pozitivă și o conduită corectă, civilizată față de toate persoanele cu care intră în contact.

Ce ne dorim de la tine?
  • Abilități de organizare și prioritizare a sarcinilor
  • Corectitudine, seriozitate, asumarea responsabilităților, atenție la detalii, inițiativă
  • Minimum 3 ani de experiență privind activități de audit financiar sau intern.
  • Utilizator suită Microsoft Office – nivel avansat
  • Capacitatea de a redacta rapoarte clare și corecte;
  • Capacitate de concentrare, analiză și sinteză

Constituie un avantaj:
  • Competențe utilizare Software de audit – ex. IDEA
  • Membru CAFR (Camera Auditorilor Financiari din România)
  • Membru IIA (Institute of Internal Auditors)
  • Membru ACCA (Association of Chartered Certified Accountants)

Descrierea jobului

Ce vei face tu?
  • Executarea unor misiuni de audit intern.
  • Actualizarea periodică a analizei, privind evaluarea și prioritizarea riscurilor.
  • Responsabilitatea de a dezvolta capabilități de înțelegere și analiză a activității Grupului.
  • Furnizează informații solicitate de conducere, în procesul de management al riscurilor.

Ce îți oferim?
  • Un job într-o companie de renume
  • Posibilitatea de te dezvolta
  • Stabilitate
  • Contract pe perioadă nedeterminată
  • Instrumente de lucru performanțe
  • Pachet salarial motivant
  • Abonament medical
  • Pachete de beneficii conform proiecte de resurse umane
  • Grija pentru oameni
  • Zile de concediu conform vechime în muncă
  • Mașină de serviciu

Descrierea companiei

Cine suntem noi?
Compania noastră, pe langa numele atat de cunoscut cu care ne mandrim si eticheta curata, este si un grup integrat din punct de vedere organizațional, cu 2600 de angajați, care activează și performează în toate liniile de business-producție de preparate din carne, preparate din lactate, ready meal, fermă de animale, podgorie, ospitalitate si firmă de contrucții civile/industriale.

Cea mai importantă valoare pe care o avem, o apreciem și o prețuim sunt oamenii. Oamenii Cris-Tim. Echipa!

Publicat 16 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 16 Oct. 2024