Gratis

Asset Manager

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

  • Diplomă de licență
  • Abilități de comunicare și negociere.
  • Capacitate de a lucra sub presiune și de a gestiona multiple proiecte simultan.
  • Atenție la detalii și abilități organizaționale.
  • Abilități excelente de analiză financiară și de luare a deciziilor.
  • Disponibilitatea de a lucra 30% de la birou, 70% pe teren.
  • Permis auto categoria B.

Descrierea jobului

  • Îmbunătățirea și menținerea relațiilor cu chiriașii existenți, incluzând strategii de loializare, negocierea prelungirii contractelor și gestionarea proceselor de ieșire.
  • Verifică colectarea debitelor restante și rezolvă conflictele cu chiriașii.
  • Colaborarea cu furnizorii de servicii externe și coordonarea întreținerii și îmbunătățirii activelor.
  • Gestionarea bugetelor și a resurselor alocate activelor.
  • Efectuarea de analize detaliate ale terenurilor și clădirilor, inclusiv vizite de evaluare a fiecărei locații.
  • Analizarea prețurilor de piață pentru vânzare și închiriere, luând în considerare specificitățile și locația fiecărei proprietăți, și formularea de sugestii pentru valorificarea optimă (închiriere, vânzare, parteneriate, etc.).
  • Crearea de prezentări complete pentru fiecare activ, incluzând informații despre localizare, vecinătăți, indicatori urbanistici și distanțe către puncte de interes.
  • Promovarea tuturor activelor detinute de companiei.
  • Administrarea relațiilor cu potențiali clienți, inclusiv organizarea întâlnirilor și gestionarea comunicării telefonice, negocierea contractelor.
  • Menține legătura cu alte departamente și autorități pentru aspecte legate de imobile.
  • Reprezintă interesele proprietarului în relațiile cu furnizorii de servicii și autoritățile locale.
Beneficii:
  • Abonament medical in reteaua Regina Maria
  • Tickete de masa
  • Decontare transport
Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.