Gratis

Specialist investitii (CAPEX)

Retrasib SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:

- Facultatea de Inginerie electromecanica sau industriala
- Experiență pe un post similar de cel puțin 2 ani;
- Abilități foarte bune de organizare și prioritizare a sarcinilor zilnice;
- Cunoștințe de utilizare PC : - pachetul Microsoft Office - nivel avansat; - AutoCAD;
- Limba Engleza.

Descrierea jobului

Descriere Job și Responsabilități:

- Monitorizarea Proiectelor: Supraveghează derularea lucrărilor, asigurându-se că acestea respectă bugetul, termenul de finalizare și ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂condițiile stabilite contractual.
- Analiza Progresului: Evaluează periodic stadiul fizic al lucrărilor de care răspunde, prin analiza gradului de realizare.
- Planificare și Monitorizare: Întocmește și urmărește planurile de acțiune pentru fiecare obiectiv de investiție de care este responsabil.
- Obținerea Autorizațiilor: Urmărește obținerea autorizațiilor și avizelor necesare pentru fiecare proiect alocat.
- Colaborare cu Departamentul Achiziții: Participă la selectarea furnizorilor, analizarea ofertelor, negocierea și încheierea contractelor pentru servicii, proiectare și execuție lucrări, pentru fiecare proiect de investiție.

Oferim:

- Stabilitate la Locul de Muncă: Oferim un mediu de lucru stabil, cu oportunități de dezvoltare pe termen lung.
- Bonusuri și Prime de Performanță: Recunoaștem și recompensăm performanțele prin bonusuri sau prime.
- Măriri Salariale Anuale: Salariul poate fi revizuit anual pe baza evaluărilor de performanță.
- Program Flexibil: Oferim un program de lucru flexibil pentru a asigura un echilibru între viața profesională și cea personală.
- Abonament Servicii Medicale: Sănătatea ta este importantă, așa că îți oferim un abonament medical.
- Bonusuri de Recomandare: Îi încurajăm pe colegi să recomande noi candidați și să primească un bonus.
- Prime:
- Paști: 1000 RON net
- Crăciun: 1200 RON net
- Vacanță: 2000 RON net
- Tichete de Masă: În valoare de 40 RON fiecare.
- Bibliotecă Internă: Îți punem la dispoziție o bibliotecă pentru a-ți hrăni mintea și corpul.
- Sală de Mese Eco-Friendly: Dotată cu toate cele necesare pentru a lua masa într-un mediu plăcut.
- Catering: Zilnic, mâncare proaspătă la un preț accesibil.
- Beneficii Sportive: Oferim 7Card, fotbal, volei, tenis cu piciorul, sau concursuri de pescuit.
- Evenimente Fericite: Dacă tu sau copilul tău vă căsătoriți sau devii părinte, primești zile libere suplimentare.
- Evenimente Nefericite: În caz de evenimente nefericite, îți oferim sprijin și zile libere.
- Ziua de Naștere: Primești un cadou din partea companiei și o zi liberă plătită, la alegerea ta.
- Zile de Concediu Suplimentare: Recompensăm vechimea în muncă și în cadrul companiei.
- Transport: Decontăm abonamentele sau asigurăm transport pe anumite rute.
- Dezvoltare Profesională: Oferim numeroase oportunități de dezvoltare.
- Teambuildinguri și Evenimente de Relaxare: Organizăm teambuildinguri și evenimente pentru relaxare.
- Zonă de Relaxare: Avem o zonă de relaxare în curtea companiei.
- Diversitate și Mentalitate Multiculturală: Te încurajăm să te alături echipei noastre, indiferent de cine ești sau de unde vii.

Oriunde este necesară, generată și distribuită energie electrică: Grupul SGB-SMIT furnizează produse în conformitate cu cererea, adaptate clienților și cerințelor acestora. Obiectivul nostru cheie a fost încă de atunci satisfacția completă a clienților noștri. Puteți avea încredere că analizăm problemele dumneavoastră tehnice speciale, le analizăm și găsim o soluție adaptată cererii dumneavoastră individuale.
Utilități și ingineri industriali din întreaga lume au încredere în produsele realizate de SGB-SMIT Group cu sediul în Regensburg, Germania și companii din Germania, SUA, Malaezia, Țările de Jos, România, Cehia, India, China, Africa de Sud și Franța .
Grupul SGB-SMIT a devenit astăzi numărul unu producător mediu de transformatoare din Europa - specialistul în transformatoare pur-play din Europa cu cea mai mare dedicare pentru clienți.
Clienții noștri ne găsesc un partener de încredere și de încredere, care nu este mai presus de a face față și chiar de a rezolva sarcini dificile.
Creșterea odată cu provocarea, credința în progresul dezvoltării și proiectarea transformatorului perfect pentru fiecare client au fost motto-urile cheie ale filozofiei companiei noastre de mai bine de 100 de ani.
Retrasib Sibiu face parte din Grupul SGB-SMIT din 2014. Portofoliul de producție cuprinde transformatoare și autotransformatoare de până la 400MVA și 400kV.

Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 29 Aug. 2024 Expiră 28 Sept. 2024