Gratis

ASISTENTA COMERCIAL - BIROU ALBA IULIA

GRUP TICO ROMANIA IMPEX SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
- obligatoriu studii superioare;
- cunostinte contabilitate primara si operare PC;
- cunoasterea limbii engleze - nivel mediu;
- persoana onesta, corecta, ordonata, cu abilitati administrative;
- capabila sa asimileze cunostinte noi;
- experienta anterioara este binevenita, dar nu obligatorie.

Descrierea jobului

- operare date - contabilitate primara;
- preluarea comenzilor de la clienti;
- realizarea procesului de facturare catre clienti; ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄

Cu o prezenţă de peste 20 de ani pe piaţa consumabilelor tipografice firma GRUP TICO ROMANIA importă şi comercializează prin filialele sale din ALBA IULIA, BRAŞOV, BUCUREŞTI, CLUJ-NAPOCA, IAŞI şi TIMIŞOARA, cea mai variată gamă de materii prime pentru tipografii, provenite de la firme prestigioase.
Publicat 14 Oct. 2024 Reactualizat 14 Oct. 2024 Expiră 13 Nov. 2024