Gratis

Asistent Vanzari

DoubleYou Store S.R.L

Candidatul Ideal

- Experiență în vânzări – 1 an de zile.
- Abilități excelente de comunicare și interpersonale.
- Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona mai multe sarcini simultan.
- Disponibilitatea de a lucra în ture, inclusiv în weekenduri și sărbători legale.
- Abilități de operare în Microsoft Office.
- Vorbitor de engleză. – Mediu
- Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Persoană energică, cu abilități de comunicare și interes pentru modă, pentru postul de Asistent de Vânzări.

Responsabilități:

︁︀​︂︃︃​︇︅​︀- Asistarea clienților și operarea casei de marcat.
- Menținerea ordinii în magazin.
- Actualizarea stocului pe platforme
- Asistarea clientului in plasarea comenzilor pe platformele noastre

Oferim:
- Un mediu de lucru plăcut și suportiv.
- Oportunități de formare profesională și dezvoltare.
- Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță.
- Reduceri la produsele noastre.

Aplică acum la: anacubas@cuanna.ro cu CV și scrisoare de intenție.

DoubleYou Store este un magazin online de incaltaminte si imbracaminte care comercializeaza atat produse proprii cat si articole achizitionate de la producatori italieni si producatori greci .Activitatea firmei este formata din vanzari online pe site-ul www.cuanna.ro

DoubleYou Store a fost infiintata la sfarsitul anului 2015

Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 6 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024