Gratis

Asistent Vanzari Mall Veranda

SC Boutique MALL SRL

Candidatul Ideal

  • Abilități de comunicare, organizatorice și orientare către client;
  • Disponibilitatea de a lucra în ture de lucru și în weekend-uri;
  • Flexibil/a față de stilurile de lucru și deschis la schimbări;
  • Capacitatea de a prioritiza și organiza sarcinile de lucru, pentru a folosi eficient timpul disponibil;
  • Putere de convingere;
  • Experiența în domeniu reprezintă un avantaj;
  • Atenție la detalii, simț comercial;
  • Adaptabilitate, rezistență la stres și orientare către soluții;

Descrierea jobului

Sarcina principală a unui angajat al magazinului Zapatos este de a sprijini procesul de vânzare și de a convinge vizitatorii ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈să devină clienți. Va încerca să ofere o experiență plăcută la cumpărături clienților prin:
  • Respectarea Regulamentului Intern a ghidului de proceduri al magazinului. Asigurarea necesarului de marfă la raft.
  • Încasarea sumei aferent mărfii cumpărate de clienți și returnarea restului de bani, precum și a bonului fiscal.
  • Efectuarea închiderea casei la sfârșit de zi conform procedurilor din ghid.
  • Efectuarea recepției mărfii conform cu documentele de recepție și cu ghidul de proceduri.
  • Asigurarea igienei rafturilor.
  • Menținerea curățeniei în magazin.

BENEFICII:
  • Salariu de bază + Tichete de masă + Bonus de performanță;
  • Asigurare de sănătate la una dintre cele mai prestigioase clinici medicale private (după 6 luni în companie);
  • Training și suport permanent;
  • Prime cu ocazia sărbătorilor (după 3 luni în companie);
  • Abonament Bookster;
  • Reducere de angajat pentru produsele comercializate;
  • Oportunitate de dezvoltare personală și profesională;
  • Activitate într-o companie dinamică aflată în expansiune;
  • Siguranță și stabilitate, oportunitate de a lucra într-o companie cu peste 12 ani de experiență pe piață;
  • Mediu de lucru și colectiv plăcut.

Boutique Mall este un magazin online cu o oferta generoasa de aproximativ 100 branduri și peste 100 de mii de produse dedicate tuturor clienților cu venituri medii spre mari. Magazinul online a fost lansat în anul 2008 de către doi antreprenori - colegi și prieteni, din dorință de a oferi un loc în care pasionații de shopping online și cei care adora să dețină produse ale brandurilor intrenationale în garderoba proprie, pot găsi produsele favorite printr-o experiență unica de cumpărături online.

În prezent, cu o experiență de peste 10 ani în comerțul electronic, Boutique Mall deține doua magazine online,www.b-mall.ro care oferă branduri iconice și www.zappatos.ro, un boutique de încălțăminte, accesorii și haine care se adresează persoanelor active, care își doresc să poarte cele mai recente tendințe la cel mai bun standard în ceea ce privește raportul calitate-preț.

Boutique Mall reunește în magazinul online cele mai importante branduri de lux – Fendi, Valentino, Dolce & Gabbana, Saint Laurent, Jimmy Choo, Givenchy, Lanvin, Prada, și multe altele. Colecțiile disponibile în magazinul nostru B-Mall, sunt potrivite oricărei vârste, produsele fiind dedicate nu doar publicului pasionat de modă ci și celor care își doresc să stabilească tendințe noi.

Boutique Mall apreciază pasiunea clienților pentru cumpărăturile de calitate ale marilor branduri, iar pentru asta a creat pașii necesari pentru o experiență de shopping ideală, oferind un catalog detaliat al mărcilor existente și zeci de categorii specifice de produse, pentru a găsi simplu și rapid ceea ce își doresc. În cadrul fiecărei categorii clienții găsesc haine poentru orice ocazie, un număr remarcabil de modele de încălțăminte și accesorii dedicate femeilor, bărbaților și copiilor și informații care îi pot ajuta în achiziționarea fiecărui brand sau fiecărui produs în parte. De asemenea, Boutique Mall este locul ideal în care clienții pot găsi cadouri pentru cei apropiați și se pot documenta despre noile tendințe vestimentare sau diverse alte informații de pe blogul B-mall.

Zappatos s-a născut atât din pasiunea pentru încălțăminte, culoare și diversitate, cât și din dorință de a le oferi femeilor moderne, preocupate de calitate și stil personal, o sursa de inspirație în care să poată găsi pantofii, sandalele, cizmele și accesoriile pe care le-ar purta zi de zi, drept o declarație de rafinament, eleganță și bun gust.

Suntem o echipă focusata pe succes, pasionată de modă și mereu atentă la întrebările și cerințele clienților pentru a le putea oferi cele mai bune produse, dar și o experiență unica de cumpărături.

Dacă iți plac provocările și îți dorești să te alaturi echipei, te așteptăm la bordul magazinului online Boutique Mall!

Publicat 18 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 18 Iul. 2024