Gratis

Asistent Stomatologie

DENTALCARE GRUP SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Cursuri sau studii în domeniul stomatologiei (preferabil studenți la stomatologie)
Dorință de a învăța și de a contribui la echipa noastră
Abilități de comunicare excelente și atenție la detalii
Disponibilitate pentru program part-time flexibil
Dorința de a face parte dintr-o echipă profesionistă și prietenoasă

Descrierea jobului

Asistarea medicilor stomatologi în tratamente și intervenții stomatologice
Pregătirea cabinetei pentru proceduri și asigurarea stocului de materiale necesare
Asigurarea confortului ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀și liniștii pacienților
Efectuarea procedurilor de igienizare și sterilizare
Lucrul în echipă pentru menținerea unui mediu de lucru curat și eficient

Suntem o clinică stomatologică de top, dedicată furnizării celor mai bune servicii de îngrijire orală pacienților noștri. Cu o echipă de profesioniști experimentați și cu o reputație excelentă în comunitatea noastră, suntem bucuroși să anunțăm oportunitatea de angajare pentru un Asistent Stomatologie.
Iti oferim:
Oportunitatea de a câștiga experiență practică într-un mediu stomatologic de top
Instruire și susținere continuă din partea echipei noastre de medici și asistenți stomatologi
Salariu competitiv în funcție de experiență și performanță
Program de lucru flexibil, adaptabil la programul tău de studii
Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă prietenoasă și dedicată
Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 30 Oct. 2024