Gratis

Asistent Medical

Dr. Felix Hair Implant S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Experienta in domeniul medical
  • Drept de libera practica
  • Persoana responsabila, prompta in indeplinirea sarcinilor
  • Persoana orientata spre nevoile pacientului si receptiva la indicatiile medicilor
  • Persoana organizata si capabila de munca in echipa
  • Abilitati bune de comunicare, discretie si seriozitate

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Asistarea medicului la diferite proceduri medicale;
  • Asistarea medicului pe parcursul operatiei
  • Administrarea perfuziilor si a injectiilor intravenos si ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀subcutanat, recoltare de sange;
  • Pregatirea mаtеriаlеlor si a salilor de interventie nеcеsare inainte de intereventie;
  • Participarea activa la realizarea inventarelor si asistenta in efectuarea comenzilor de materiale;
  • Sterilizarea instrumentarului; Relatia cu clientii post operator.

In cateva cuvinte, suntem clinica de top din Romania, cu specializare in implantul parului la barbati si femei, implant de sprancene si implant de barba. In urma tragediei de la Club Colectiv, Clinica s-a specializat si in implantul de par pe grefe de piele, fiind singura Clinica din lume care efectueaza astfel de interventii.
Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024