Gratis

Asistent medical stomatologie

Best Implantodent SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Asistent/a medical/ă cu prezență plăcută ce iși practică meseria cu pasiune, cu respect fața de actul medical și pentru pacienți , organizată, corectă.
Experiența în stomatologie constituie avantaj.

Descrierea jobului

Program de lucru variabil, 40 ore/saptamana.
Lucrul cu medicul, încasări, lucru pe calculator, pregatire și sterilizare instrumentar. ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂

Cabinet stomatologic cu 2 puncte de lucru (Tulcea si Constanta) ce pune pe primul loc sterilizarea si perfectiunea tratamentelor dentare.
Cautam o colega asistenta la Constanta.
Publicat 28 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 5 Iul. 2024