Gratis

Asistent Medical Stomatologie

BOLD.

Candidatul Ideal

  • Experienta de minim 6 luni intr-un rol similar;
  • Detine bune abilitati de comunicare si relationare;
  • Este o persoana deschisa si dornica de a invata lucruri noi;
  • Este ︋︍︉︇︊︁︃︇​︇︎︃︋​︁︁︎︌​︉︌︉︋​︅︎︆︀︊︎︄️︋︋︃︂serioasa si responsabila;
  • Detine abilitati de promovare si vanzare a serviciilor prestate de catre clinica;
  • Cunoaste limba engleza la nivel mediu.

Descrierea jobului

  • Asigură pregatirea materialelor necesare inainte de intereventie;
  • Primirea și pregătirea pacienților
  • Sterilizează tot instrumentarul
  • Efectuarea comenzilor de materiale​︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁
Program de lucru: 8.00-16.00, 12.00-20.00, program alternativ în fiecare săptămână

Descrierea companiei

Cabinet Stomatologic
Publicat 27 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 27 Iul. 2024