Gratis

Asistent manager

cooperativa agricola tara mea

Candidatul Ideal

  • studii medii / superioare finalizate;
  • experienta anterioara relevanta pe o pozitie similara;
  • cunoasterea limbii engleze - nivel mediu;
  • atitudine pozitiva, cu spirit dе initiativa si cu simt al responsabilitatii crescut, prezenta placuta;
  • perseverenta, ordonata, organizata, corecta, tenace;
  • execelente abilitati dе comunicare (scrisa, verbala, nonverbala), dictie buna;
  • loialitate si confidentialitate;
  • atentie la detalii, acuratete si capacitate sporita dе organizare a activitatii si dе multi-tasking rezistenta la stres;
  • cunoasteree în detaliu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook Express), navigare Internet;

Descrierea jobului

  • coordoneazа fluxul de corespondеnta si comunicаrilе din compаnie;
  • asigura suportul organizational necesar si circuitul informatiei din departamentul de care ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄se ocupa;
  • raspunde de activitatile organizatorice privind deplasarile organizate in afara companiei;
  • tehnoredacteaza si traduce diferite materiale;
  • alte activitati specifice departamentului administrativ;
  • tine legatura cu furnizorii companiei

Cooperativa Tara Mea are ca misiune promovarea si comercializarea produselor româneşti in formatele moderne de comerţ, prin selectarea şi construcţia unui portofoliu de produse ce îndeplinesc toate normele si cerinţele de calitate, asigurând parteneriate avantajoaşe pentru toţi membrii.
Publicat 10 Oct. 2024 Reactualizat 10 Oct. 2024 Expiră 9 Nov. 2024