Gratis

ASISTENT MANAGER

MIIOCONNECT S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam un Asistent Manager dinamic și motivat, atent la detalii, care să se alăture echipei noastre și să contribuie la dezvoltarea și organizarea activităților noastre.

Cerințe:
Studii superioare finalizate (preferabil în domeniul juridic, administrativ sau similar).
Experiență anterioară pe un post similar este un avantaj (preferabil în domeniul juridic sau secretariat).
Abilități excelente de comunicare și organizare.
Cunoștințe de limba engleză la nivel avansat (cunoașterea limbii ebraice este un avantaj).
Capacitate de a lucra în echipă și de a gestiona sarcini multiple.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Asistarea managementului în coordonarea activităților zilnice.
Gestionarea corespondenței și comunicarea cu clienții/colaboratorii prin intermediul e-mailului.
Organizarea documentației necesare.
Suport ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈în elaborarea rapoartelor și a strategiilor de dezvoltare.
Colaborarea cu echipa pentru a asigura satisfacția clienților.
Monitorizarea și îmbunătățirea proceselor interne.

Oferim:
Salariu competitiv, posibilitate decontare transport.
Mediu de lucru dinamic și plăcut.
Participarea la cursuri de formare.

Dacă ești o persoană organizată, cu spirit de echipă și dorință de a învăța, te invităm să aplici!

MIIOCONNECT SRL este o companie dedicată oferirii de servicii complete în domeniul cetățeniei române, cu o experiență vastă și o echipă profesionistă. Ne concentrăm pe sprijinirea clienților noștri în obținerea cetățeniei române și a pașaportului românesc prin soluții eficiente și personalizate.
Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024