Gratis

Asistent Manager

BEST ACHIZITII SRL

Candidatul Ideal

Absolvent/ă studii medii/superioare;
Experienţa în activitatea de secretariat;
Cunoştinţe operare PC (MS Office avansat – Word, Excel, Outlook);
Abilităţi organizatorice, orientare către rezultat, receptivitate şi iniţiativă;
Capacitate de coordonare, analiza şi sinteză;
Persoană bine organizată, dinamică, serioasă, conştiincioasă, punctuala, responsabilă, atentă la detalii, proactiva, bune Abilităţi de comunicare;
Permis si masina auto - avantaj;

Locatia este pe Bd. Lascar Catargiu ( zona Piata Victoriei).

Descrierea jobului

Activitati de secretariat;

Indosarierea si arhivarea documentelor;
Copierea, scanarea si imprimarea documentelor;
Atributii administrative (aprovizionare/ comanda consumabile, papetarie, protocol, ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄etc);
Primirea şi gestionarea documentelor zilnice;
Intocmirea AWB pentru transmiterea corespondentei prin curierat rapid;
Expediere documente Posta Romana atunci cand se impune
Depunere/ ridicare documente
Pastrarea relatiei cu furnizorii, clientii si colaboratorii;
suport pregatire documente pentru departamentul juridic si pentru departamentul de consultanta in Achizitii.

Compania BEST ACHIZITII s-a infiintat in anul 2013, avand ca obiect de activitate cod CAEN “Activitati de consultanta pentru afaceri si management”, respective servicii de consultanta in materia achizitilor publice si private, cu un vast portofoliu de clienti din Romania si din strainatate , avand o echipa de profesionisti in diverse domenii de activitate.
Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024