Gratis

ASISTENT MANAGER

S.C. FITNESS SCANDINAVIA SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană plină de energie și entuziasm, cu o atitudine pozitivă contagioasă, ceea ce o face să fie sursa de inspirație pentru întreaga echipă. Dacă ești organizat(ă) și structurat(ă) în tot ceea ce faci, și îți asumi cu seriozitate fiecare sarcină, atunci vrem să faci parte din echipa noastră.

Dacă ai o pasiune pentru domeniile sportului, nutriției și educației, și îți dorești să aduci o contribuție semnificativă în aceste zone, atunci acest rol este pentru tine. Experiența ta în organizarea și arhivarea documentelor dovedește că ești atent(ă) la detalii și îți asumi responsabilitatea cu încredere.

Abilitățile tale avansate în utilizarea Excel și Word sunt esențiale pentru crearea de rapoarte precise, tabele eficiente și gestionarea bazelor de date. Cunoașterea limbii engleze este obligatorie, deschizând uși către comunicarea internațională și colaborarea eficientă.

Dacă ai și experiență în gestionarea documentelor critice și ai fost implicat(ă) în organizarea unor evenimente mici sau medii, cu atenție la fiecare detaliu, atunci ești cu siguranță candidatul ideal pentru acest rol dinamico-fascinant.

Alătură-te echipei noastre și vei avea oportunitatea de a face parte dintr-un mediu care încurajează dezvoltarea personală și profesională. Îți oferim oportunități de învățare continuă și participare la proiecte ce te vor ajuta să crești în carieră.

Descrierea jobului

Ești în căutarea unei oportunități în care să-ți pui în valoare abilitățile organizatorice și să ai impact asupra fiecărui aspect ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈al activităților noastre? Te invităm să faci parte din echipa noastră, unde vei juca un rol crucial în coordonarea și optimizarea proceselor noastre.

În calitate de specialist în organizare și coordonare, vei avea responsabilitatea de a gestiona o gamă variată de sarcini, inclusiv:

Organizarea și arhivarea dosarelor clienților, furnizorilor și colaboratorilor, asigurând un sistem eficient și ordonat de stocare a informațiilor.

Menținerea unei relații proactive și colaborative cu departamentele de contabilitate și resurse umane, facilitând schimbul fluid de informații și contribuind la sincronizarea activităților.

Planificarea și organizarea deplasărilor membrilor echipei noastre, asigurându-te că fiecare detaliu, de la transport la cazare și diurnă, este gestionat cu atenție.

Coordonarea logistică a locațiilor în care se desfășoară cursurile și evenimentele noastre școlare, asigurându-te că fiecare aspect este în concordanță cu standardele noastre de calitate.

Design și organizare de evenimente memorabile, aducând o notă distinctă și creativă în fiecare detaliu.

Aprovizionarea biroului cu necesarele pentru desfășurarea corespunzătoare a cursurilor și activităților noastre.

Scrierea, arhivarea și gestionarea diplomelor, inclusiv a celor eliberate de Ministerul Muncii și a celor informale, în cadrul școlii noastre. Asigurarea unui sistem riguros de gestionare a documentelor și a evidenței corespunzătoare.

Menținerea actualizată a calendarului și pregătirea diverselor rapoarte necesare pentru activitățile noastre.

În plus față de aceste sarcini, vei avea oportunitatea de a contribui la dezvoltarea și actualizarea site-ului nostru și a bazelor de date, susținând imaginea noastră profesională și relațiile cu publicul.

Dacă ești o persoană cu inițiativă, dornică să învețe și să aducă un plus de valoare într-un mediu dinamic și prietenos, te așteptăm cu brațele deschise în echipa noastră. Alătură-te nouă și construiește-ți o carieră într-un loc unde creativitatea și eficiența se împletesc în mod armonios!

Înființată în anul 2009, școala noastră de fitness a luat naștere ca răspuns la nevoia de a cultiva adevărați profesioniști în domeniul fitnessului în România. De la început, am urmărit cu hotărâre să devenim un standard al excelenței, un loc în care pasionații și experții în sport să-și dezvolte abilitățile și să îmbrățișeze pasiunea pentru mișcare. Cei doi fondatori, Richmond Bachia și Veronica Alexe, s-au unit cu dorința de a promova un stil de viață sănătos, creând o instituție care aduce în prim-plan educația continuă în fitness, wellness și nutriție. Prin serviciile oferite, peste 15000 de clienți au contribuit la consolidarea renumelui nostru ca lider în industrie.

Fitness Scandinavia a devenit un nume cunoscut nu doar în țara noastră, ci și în întreaga lume, ca organizator al celei mai mari evenimente de fitness din România: Convenția Internațională de Fitness. În ultimii 6 ani, acest eveniment a reunit peste 18.000 de participanți. De asemenea, suntem mândri să deținem o linie proprie de concepte, inclusiv Surface Free Training, Functional Shape, Fight Klub, Aquashape, Step Hiit, și multe altele.

De ce Fitness Scandinavia? Pentru că unul dintre fondatorii noștri a adus cu el experiența și inovația din industria fitnessului scandinav. Venind din Norvegia, Richmond Bachia a introdus în fundația companiei noastre tendințele de ultimă generație din zona scandinavă, împreună cu dorința de a respecta standarde înalte și inovativitatea pentru excelență.

Portofoliul nostru cuprinde cursuri acreditate în fitness, nutriție, yoga și pilates, precum și workshop-uri care explorează conceptele noi din lumea fitnessului și wellness-ului, convenții și congrese pentru iubitorii de mișcare și nutriție, tabere de fitness, retreat-uri de yoga și multe altele.

Echipa noastră de instructori renumiți, consultanții internaționali cu care colaborăm în mod constant și toți cei implicați în organizarea evenimentelor noastre împărtășesc un singur scop: să te ajute să atingi obiectivele tale în fitness, fie că este vorba despre carieră sau despre un stil de viață sănătos. Alătură-te nouă și împreună vom construi un viitor plin de performanță și satisfacție.
Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024