Gratis

Asistent manager

UPIPSA SRL
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
- Cunoasterea limbii engleze
- Disponibilitate program prelungit
- Experienta similara in domeniu
- Permis de conducere
- Disponibilitate la deplasari in tara sau strainatate
- Cunostinte pachet Microsoft Office
Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati la numarul de telefon:
0729446495

Descrierea jobului

Un asistent manager trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- Administrative: te vei ocupa de gestionarea corespondentei, a documentelor, vei prelua ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︂apeluri, te vei asigura de buna functionare a biroului
- De comunicare: vei transmite superiorilor si colegilor tai informatiile care ajung la tine fie prin intermediul telefonului sau email-ului, te vei asigura ca se comunica eficient intre departamente
- Informationale: vei obtine toate informatiile necesare superiorilor si colegilor tai, te vei asigura de confidentialitatea informatiilor, te vei asigura ca se respecta termenele limita
- Contabilitate primara : Reprezinta procesul de înregistrare, sintetizare și raportare a documentelor justificative în scopul înregistrării în contabilitatea financiară

Compania noastra va pune la dispozitie servicii de calitate ca prelucrari metalice, confectii metalice si executie piese de schimb pentru energie si minerit.
Reinfiintata in anul 2002 si cu o experienta vasta de peste 30 de ani in domeniu compania este axata in principal pe executia de benzi transportoare pentru carierele de carbune, carierele de piatra, carierele de nisip si statiile de sortare pentru care executa si diferite piese de schimb si reparatii.
0729446495
Publicat 21 Aug. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 20 Sept. 2024