Gratis

ASISTENT MANAGER

APIDAVA SRL

Candidatul Ideal

Studii medii in domeniul economic;
Experienta anterioara sau studii de management constituie avantaj;
Cunostinte foarte bune de operare Microsoft Office ( Excel, Word , Power Point );
Cunostinte bune de limba engleza;
Spirit comercial, orientare catre client;
Adaptare la sarcini de lucru schimbatoare;
Disponibilitate pentru eventuale deplasari la targuri;
Abilitati foarte bune de comunicare, coordonare si lucru in echipa;
Bune abilitati de organizare-planificare si punctualitate;
Abilitati de negociere si de vanzare business to business.

Descrierea jobului

Gestionarea agendei zilnice de lucru a managerului general;
Administrarea corespondentei cu potentiali noi clienti, furnizori, investitori ( email, fax, posta);
︁︀​︂︃︃​︈︃​︀Administrarea proiectelor in care este implicat direct managerul general;
Pregatirea documentelor necesare pentru deplasarea managerului general la targuri , intalniri de afaceri;
Asigurarea serviciilor de protocol pentru vizitatori.Beneficii:Mediu de lucru competitiv, atmosfera prietenoasa, intr-o companie dinamica;

Pachet salarial motivant in functie de experienta;
Asigurarea transportului, tichete de masa, alte beneficii salariale;
Traininguri pentru dezvoltare profesionala;
Posibilitati de promovare in cadrul firmei;

Firma Apidava se ocupa de peste 25 de ani in orasul Blaj cu productia si comercializarea produselor apicole , avand in portofoliu cel mai cunoscut brand de miere din Romania : mierea “Roua Florilor”.
Produsele noastre: miere ambalata la borcan, miere vrac, cosmetice cu miere, sapunuri cu miere sunt comercializate atat in Romania cat si in vestul Europei in tari precum Austria, Italia, Germania, Franta dar si in alte tari precum: Japonia, China, Canada si Singapore.
Valorile si principiile companiei noastre sunt: corectitudine si respect, competenta si diversitate, traditie si spirit de echipa.
Publicat 21 Aug. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 20 Sept. 2024