Gratis

ASISTENT MANAGER (SEF DE TURA) SPARTAN PROMENADA BUCURESTI

STRONG MND CORPORATION S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Vino alături de noi, într-o organizație tânără și dinamică, dacă:
  • ești o persoană deschisă și comunicativă, atât cu clienții cât și cu colegii
  • ești dornic / dornică să inveți, să te dezvolți
  • ești o persoană organizată și responsabilă
  • iți dorești un loc de muncă în care să fii apreciat ca om și angajat

Descrierea jobului

Ce vei face ca și șef de tură:
  • vei fi " mâna dreaptă a managerului de restaurant"
  • vei organiza ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄activitatea restaurantului astfel încât să oferim clienților noștri servicii și produse de cea mai bună calitate
  • vei pregăti, la rândul tău, colegi noi, pe diferite posturi în cadrul restaurantului
  • vei participa, alături de colegii tăi, la toate activitățile din restaurant
  • vei motiva echipa, astfel încât să obțineți rezultate cât mai bune

Noi iti oferim:
  • un cadru prielnic sa inveti si sa te dezvolti
  • training adecvat, sprijin si suport continuu
  • pachet salarial atractiv format din salar fix plus bonusuri de performanta
  • mariri salariale periodice
  • tichete de masa
  • prime de Paste si de Craciun si cu ocazia altor evenimente speciale
  • timp liber, pentru tine, printr-un program flexibil
  • loc de munca stabil, intr-o companie in dezvoltare

Descrierea companiei

Strong MND Corporation operează liniile de business

-SPARTAN ROMANIA (www.spartan.ro)

-MANDACHI HOTEL&SPA (www.hotelmandachi.com

-HERCULE ROMANIA (www.herculerestaurant.ro)

Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024