Gratis

Lucrator Comercial si Asistent Manager - Aeroport Cluj

NOODLE PACK
15 poziții

Candidatul Ideal

Noodle Pack cauta Asistent Manager si Lucrator comercial in cel mai nou si modern restaurant din cadrul Aeroportului Internațional ,,Avram Iancu" din Cluj-Napoca.

Ce ne dorim de la tine:
- ai atitudine pozitiva si iti place sa lucrezi alaturi de oameni faini? Esti candidatul perfect!
- vrei sa evoluezi si sa inveti lucruri noi, in cel mai nou si modern restaurant? Noodle Pack te asteapta in echipa!

Descrierea jobului

Ce iti oferim:
- pachet salarial motivant;
- bonuri de masa in valoare de 40 lei/zi;
- ai ocazia sa-ti ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀achizitionezi produsele preferate cu 50% discount;
- iti decontam integral transportul pe 1 linie de autobus + transport special;
- prima de conditii speciale garantata lunar;
- pachet medical MedLife, pentru ca #nepasa de sanatatea ta.

Ce vei face la noi:
-te invatam cum sa faci cele mai gustoase preparate in conditii stricte de igiena si siguranta alimentara;
-iti oferim ocazia reala sa avansezi in functie de implicarea si dorinta ta.

Descrierea companiei

Welcome @Noodle Pack!

Cu sediul central in Cluj-Napoca, am crescut cu pasiune, entuziasm si consecventa, din 2015. Avem in prezent 37 de locatii, o cifra de afaceri neta de aproximativ 20 de milioane euro si in jur de 450 de angajati.
Suntem o companie in plina ascensiune, care se implica activ in comunitatile din care face parte si care ofera oportunitati diverse de dezvoltare acelora care cauta un loc de munca stabil, intr-o echipa plina de viata, care gaseste inspiratia sa traiasca asa cum ii place.
Invatam de la cei mai buni, nu facem compromisuri cand vine vorba de valorile noastre, tratam cu respect fiecare persoana care ne trece pragul si nu uitam sa ne bucuram de viata.
Join the Pack & fa parte din aventura noastra!

Publicat 30 Aug. 2024 Reactualizat 30 Aug. 2024 Expiră 29 Sept. 2024