Gratis

Asistent Manager Magazin online partener eMag Marketplace

Corect 2000 SRL

Candidatul Ideal

- Studii superioare
- Capacitatea de a lucra eficient atat individual, cat si in echipa;
- Atentie la detalii si orientare catre rezultate.
- Dornica de a invata constant lucruri noi
- Abilitati PC

Descrierea jobului

Angajam Asistent Manager Magazin online partener eMag - importator non UE

- Documentare produse si listare pe diferite platforme
︁︀​︂︃︃​︈︃​︀- Analiza vanzari pe categorie/produs
- Analiza stocuri
- Rapoarte referitoare la vanzari si la necesitatea de a reimprospata stocul
- Contactul cu furnizorii externi
- Gestionare documente

Salariu in functie de experienta plus bonuri masa si bonus-uri de sarbatori
Program Luni - Vineri 09-17 (Pe parcurs programul se poate negocia in functie de nevoi - in mai putine ore, nu mai multe)

Oferim un mediu de lucru placut, fara stres si deasemenea posibilitati de avansare si crestere.
Suntem dispusi sa investim in cursuri de perfectionare.

Jobul este doar Full Time iar punctul de lucru se afla in Constanta

Infiintata in 1998, compania Corect 2000 a activat initial pe piata de constructii si instalatii, iar din 2016 s-a orientat catre distributia online a unei game variate de produse, precum dispozitive electronice. Printre produsele vandute de Corect 2000 se numara: camere de supraveghere, smartwach-uri, produse de gaming, jucarii, articole pentru intretinere si ingrijire corporala, produse pentru uz casnic, accesorii auto si altele. Vanzarea se realizeaza prin magazinul online propriu kidgps.ro si prin platforma eMAG Marketplace.
Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024