Gratis

Asistent Manager cu franceza sau spaniola - Cluj Napoca

STELMARK
2 poziții

Candidatul Ideal

Locatie loc de munca: birou Cluj-Napoca. NU este un job remote.

Cerinte:
- Cunostinte limba franceza sau limba spaniola la nivel avansat.
- Studii superioare in curs sau finalizate.
- Cunostinte foarte bune operare PC: word, excel, email, google search etc
- Cunostinte minime a documentelor contabile: factura, chitanta, aviz marfa etc
- Persoana foarte organizata, analitica, cu spirit intreprinzator, foarte comunicativa, autodidacta.
- Pesoana sociabila, energica, cu o gandire flexibila.

Descrierea jobului

Descriere job:
- Organizarea intregii activitati din birou;
- Indeplinirea task-urilor primite de la manager;
- Comunicarea constanta cu colaboratori, ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂furnizori si clienti francofoni prin email, telefon, meet, wattsapp etc
- Organizarea documentelor;
- Organizarea graficului departamentului de logistica, urmarirea respectarii lui, rezolvarea situatiilor imprevizibile legate de acesta;
- Efectuarea de traduceri in limba franceza;
- Completarea rapoartelor zilnice, saptamanle si lunare;
- Transmiterea catre manager a feedback-ului primit de la colaboratorii francofoni;
- Propunerea de solutii pentru optimizarea activitatii proprii si a activitatii departamentului.

Beneficii:
- Contract de munca;
- Salar atractiv;
- Bonus trimestrial si anual;
- Masa de pranz;
- Buget de transport.
- Posibilitatea de a avansa intr-o companie in continua dezvoltare si intr-o industrie in expansiune;
- Program de munca: 8 ore + pauza de masa

STELMARK IMPEX SRL este unic importator si distribuitor al produselor producatorului japonez Fuji Medical Instruments LTD, Inada Family, Ogawa, Bodyfriend, Variere, iRest; produse Health Care si home and deco.

Obiectul de activitate al companei este importul si distributia in Romania si 10 tari din Uniunea Europeana, de produse premium din domeniul HealtCare, mobilier birou high tech si mobilier pentru acasa.

Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 18 Iul. 2024