Gratis

Asistent(a) vanzari - Baneasa Shopping City

BALIZZA
3 poziții

Candidatul Ideal

Cautam o persoana prietenoasa cu abilitati excelente de comunicare,care sa ofere clientilor nostri o ️️︅︍︀︄︇︍​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎experienta de cumparare de neuitat.

Cerințe:
  • Atitudine pozitiva,energie buna si buna dispozitie;
  • Dorinta de invatare si acumulare cunostinte;
  • Cunostinte de operare a calculatorului;
  • Experienta profesionala in fashion retail;
  • Studii medii finalizate;
  • Disponibilitate de lucru si in week-end;
  • Experienta de minim 3 ani in vanzari de imbracaminte;
  • Persoana matura,stabila,doritoare de un job pe termen lung;

Descrierea jobului

  • Consilierea clientilor in alegerea produselor;
  • Aranjarea produselor;
  • Promovarea colectiilor;
  • Monitorizarea permanenta a stocurilor;
  • Mentinerea curateniei ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂pentru un mediu de ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀lucru organizat si aranjat;

Beneficii:
  • Pachet salarial motivant;
  • Tichete electronice de masa dupa 3 luni(perioada de proba);
  • Decontare transport;
  • Evaluare si cresteri salariale anuale;
  • Prime de sarbatori:
  • Lucru in doua ture;
  • Discounturi acordate pentru orice produs cumparat;
  • Contract pe perioada nedeterminata;

Concepte de lux,originalitate si feminitate destinate doamnelor si domnisoarelor emancipate,rafinate carora nu le este teama sa combine clasicul cu avangardismul in materie de moda.Colectiile de haine sunt exclusiviste si sunt completate de toate elementele necesare (bijuterii, incaltaminte sau genti).
Magazinul situat in Baneasa Shopping City etaj 1, are un istoric de peste 12 ani in aceasta locatie.

Publicat 5 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 5 Oct. 2024