Gratis

Asistent/a medical/a de stomatologie

EURODENTEXPERT S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Asistent/ă medical/ă de stomatologie
  • posesor al diplomei de asistent medical și posesor al adeverinței de liberă practică
  • perseverență și pasiune pentru domeniul în care ai ales să activezi
  • disciplină, atitudine și deschidere în relația cu clienții (răbdare, respect, tact, prezență de spirit)
  • abilități de lucru în echipă

Descrierea jobului

Asistent/ă medical/ă
  • pregătirea cabinetului stomatologic pentru desfășurarea optimă a actului medical
  • asigură condițiile igienico-sanitare generale la locul de muncă
  • asistarea medicului stomatolog la efectuarea manoperelor clinice și pregătește materialele necesare tratamentelor dentare
  • dezinfectează și sterilizează instrumentele și echipamentele stomatologice
  • utilizează și întreține corect aparatura existentă în cabinet
  • asigurarea igienizării cabinetului si închiderea unitului dentar la terminarea programului

Beneficii
  • pachet salarial între 3000 – 4000 RON oferit în funcție de experiență și competențe
  • contract / carte de muncă pe perioadă nedeterminată (cu perioadă de probă)
  • program de lucru 8h/zi, două ture, de luni până vineri
  • participare la cursuri de perfecționare și dezvoltare profesională
  • bonusuri în funcție de gradul de implicare, randament și eficiență
  • reduceri de preț și gratuități pentru tine și familia ta

Descrierea companiei

Descrierea EURODENTEXPERT:

Cu o istorie bogată de aproape 20 de ani, EURODENTEXPERT s-a născut din pasiunea sinceră pentru cele mai înalte standarde de practică în domeniul stomatologic. Încă de la început, scopul lor a fost să ofere pieței locale și internaționale servicii stomatologice de înaltă calitate asigurând fiecărui pacient cele mai bune soluții pentru nevoile individuale.

În ceea ce privește echipa medicală, EURODENTEXPERT promovează atât confortul și starea de bine a pacientului, cât și buna funcționare profesională și personală a întregului personal. Atmosfera caldă și prietenoasă din clinică creează un mediu propice pentru dezvoltarea profesională a personalului și, implicit, pentru oferirea de servicii de înaltă calitate.

Cu o viziune îndrăzneață și angajamentul ferm față de excelență, EURODENTEXPERT continuă să se impună ca un lider în industria stomatologică, inspirând încredere și respect din partea pacienților și a profesioniștilor din domeniu. Prin evoluție constantă și inovare, compania rămâne dedicată îmbunătățirii sănătății orale a comunității și depășirii așteptărilor pacienților săi.

Publicat 26 Aug. 2024 Reactualizat 26 Aug. 2024 Expiră 25 Sept. 2024