Gratis

Asistent(a) Medical(a) Clinica Stomatologica (Pipera Plaza)

Dental CATTED
2 poziții

Candidatul Ideal

Vino in echipa Dental CATTED!

Dental CATTED angajeaza!

Vrei sa faci parte dintr-o echipa unita si profesionista?
Te asteptam in Dental CATTED daca vrei sa muncesti intr-un mediu pozitiv, intr-o echipa completa si alaturi de experti in domeniu.
Avem nevoie de un coechipier care sa adere la viziunea noastra, aceea de a ajuta oamenii sa isi redobandeasca increderea si zambetul printr-o experienta frumoasa in clinica noastra si cu garantia rezultatului.
Vei lucra cu experti din toate ariile stomatologiei, intr-o clinica dotata cu tehnologie moderna si cu protocoale profesionale de lucru. Vei avea tot suportul pentru a te dezvolta si a obtine rezultate de calitate.

Locatie - Unde ne gasesti?
Clinica Dental CATTED este localizata pe strada Emil Racovita nr. 26, aproape Pipera Plaza si de rondul cu McDonald’s din zona Pipera/Voluntari, Ilfov.

Cerinte Necesare Postului Dе Asistent Medical
  • Absolvent/student scoala postliceala - Asistent medical generalist;
  • Experienta in cabinet stomatologic de minimum 1 an, pe diverse specialitati (protetica, chirurgie-implantologie, endodontie la microscop, ortodontie, s.a.m.d) este bine venita;
  • Cunostinte teoretice si practice care sa iti permita: sa intelegi termenii dе baza din domeniu, sterilizare instrumentar medical, etc.;

Descrierea jobului

Inca de la primul pas, vei beneficia de traininguri si de suport pentru ca sarcinile de lucru sa fie realizate ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀cu succes.

Programul de lucru flexibil!
Ture Luni-Vineri (7.5 h / zi) - ture dimineata / dupa-amiaza

Sambata + Duminica LIBER

Profilul Candidatului Ideal:
  • Proactivitate, integritate, corectitudine si initiativa;
  • Atitudine si comportament pozitiv;
  • Asigura suport pentru activitateа medicаla;
  • Dorinta dе dezvoltare profesionala si personala;
  • Capacitatea dе organizare eficienta atat a activitatilor, cat si a cabinetului dentar;
  • Reаlizеаza toate procedurile necesare sterilizarii si se asigura ca procesul de sterilizare este realizat corect;
  • Pregateste cabinеtul si instrumentаrul aferent, inregistreaza anumite tratamente in agenda electronica.

Beneficii:

Se ofera oportunitatea integrarii intr-un mediu excelent pentru desfasurarea activitatii, prietenos, primitor, un sediu de lucru elegant la standarde internationale, posibilitatea de avansare profesionala si cresterea salariului in functie de performanta si atitudine;
- acces la serviciile stomatologice Dental CATTED;
- mentor dedicat pe perioada integrarii;
- traininguri specializate;
- posibilitati de avansare;

Proactivitatea este una dintre cele mai importante aspecte impreuna cu dorinta de invatare si dezvoltare. Salariul este negociat in functie de experienta si se va discuta la interviu.

Dental CATTED este parte din grupul antreprenorial romanesc CATTED Group care activeaza in 4 domenii: imobiliar, horeca, medical si beauty.

Conceptul clinicii este unul modern si profesional, axat pe experienta integrata pe care pacientul o traieste in clinica atunci cand are grija de sanatatea si de frumusetea zambetului sau.

Dental CATTED are o echipa de experti din toate ariile stomatologiei, tehnologie moderna, inclusiv sectie de radiologie, doua camere de sterilizare si multe alte beneficii atat pentru echipa, cat si pentru clienti. Astfel, putem trata orice
problema dentara simpla sau avansata. Toate iti vor fi prezentate la interviu.

Ne descoperi aici: https://www.dentalcatted.ro/

Grupul CATTED are experienta cumulata de 30 de ani in antreprenoriat. Din 1994, traditia lucrului bine facut pentru viitorul indepartat.

Te asteptam la o vizita si in echipa!
Echipa Dental CATTED

Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024