Gratis

Asistent(a) executiv(a)

CONFIDENTIAL - 2 poziții

Candidatul Ideal

Companie activa de peste 25 de ani in industria productiei publicitare cauta sa angajeze 1 asistenta executiva pentru departamentul Sales&Marketing si 1 asistenta executiva pentru departamentul financiar. Ne-ar placea sa fii entuziasta, extrem de bine organizata, sa iti doresti sa inveti lucruri noi, sa fii asumata, sa fii disponibila, sa stii sa comunici eficient in scris, sa cunosti sa operezi un PC. Oferim posibilitatea de a face cariera, salariu motivant cu posibilitatea de a obtine bonusuri de la un moment dat, o echipa tanara si o viziune moderna.

Descrierea jobului

Companie activa de peste 25 de ani in industria productiei publicitare cauta sa angajeze 1 asistenta executiva pentru departamentul Sales&Marketing ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈si 1 asistenta executiva pentru departamentul financiar. Ne-ar placea sa fii entuziasta, extrem de bine organizata, sa iti doresti sa inveti lucruri noi, sa fii asumata, sa fii disponibila, sa stii sa comunici eficient in scris, sa cunosti sa operezi un PC. Oferim posibilitatea de a face cariera, salariu motivant cu posibilitatea de a obtine bonusuri de la un moment dat, o echipa tanara si o viziune moderna.
Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.