Gratis

Arhitect

Acm Dasa S.R.L.

Candidatul Ideal

- Absolvent sau student al facultatii de arhitectura;
- Nivel mediu sau avansat de operare Autocad si Revit. Cunostintele avansate de operare Revit, confera un avantaj.
- Disponibilitatea de a fi implicat in proiecte complexe si de mare anvergura.

Descrierea jobului

Beneficiile oferite:
- Posibilitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti cu vasta experienta de proiectare, nationala si internationala;
- ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈Implicarea in toate fazele de proiectare, pentru o gama variata de proiecte;
- Angajare cu contract de munca, pe perioada nedeterminata;
- Salariu motivant si renegociabil.

Descrierea companiei

www.acm-dasa.com
Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 2 Aug. 2024