Gratis

Antreprenor Magazin

FROO ROMANIA RETAIL S.R.L
20 poziții

Candidatul Ideal

froo – Seful tau esti TU!
Ți-ai dorit dintotdeauna propria ta afacere? Îți place să fii în control și să ︍︄︅︃︇︋︇︉​️︃︅︋​︁︁︎︎​︉︇︌︋​︅︆︃️︋︎︇︄︂︎︊︇iei singur deciziile ce îți pot îmbunătăți viața? Avem o propunere de nerefuzat pentru tine. Devino propriul tău șef cu froo. Pregătește-te să gestionezi un magazin froo dotat complet și cu toate costurile de bază acoperite.
Cum știi dacă ți se potrivește?
Visezi să ai afacerea ta si sa fii implicat 100%
Nu vrei să faci investiții semnificative
Îți dorești o afacere la cheie
Vrei să câștigi pe măsura eforturilor și rezultatelor tale
Îți dorești o colaborare de lungă durată

Descrierea jobului

Ce îți oferim?
Un magazin modern complet echipat, într-o locație aleasă atent
Garanția unui venit lunar ofertant
Un sistem de ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈remunerare în funcție de vânzări și calitatea serviciilor
Asistență și training la cele mai înalte standarde pentru succes garantat
Acces la instrumente premium de management
Asistență în toate aspectele esențiale de business: marketing, logistică și stocuri

Ce așteptări avem de la tine?
Să îți dorești să ai propria ta afacere
Atitudine antreprenorială
Motivație puternică și dorința de a învăța
Atitudine orientată către nevoile clienților
Optimism și motivația de a avea succes
Disponibilitatea de a fi instruit

Care sunt costurile?
Costuri suportate de Froo
Costul cu adaptarea magazinului
Costuri pentru reparația și servisarea echipamentelor
Costuri pentru echipamente
Livrarea produselor
Costul chiriei și al facturilor

Costuri suportate de partener
Costul angajaților
Garanție de 5000 EUR

Froo este un nou concept modern de magazine pentru cumpărături rapide, aproape de casa ta. În fiecare froo, clientii se bucura de o experiență de cumpărături ușoară și rapidă, în drumul lor catre casă, școală sau birou. Clientii pot gasi in magazinele FROO tot ce isi doresc: mâncare pentru un prânz pe fugă, idei pentru o cină sănătoasă, snack-uri încălzite special pentru tine, bere rece, cafea delicioasă și alte servicii extrem de utile – pe scurt, froo este noul vecin și un pit-stop urban esențial în viața clientilor nostri
Froo este o companie a grupului Zabka.
Żabka Group este un ecosistem convenience complex, al cărui scop este să simplifice viețile oamenilor. Cu peste 10 mii de magazine si 3 milioane de clienti zilnici in Polonia, grupul Zabka este unul dintre cele mai mari lanturi de retail din Europa.
Publicat 9 Sept. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 9 Oct. 2024