Gratis

Angajez tehnoredactor/secretar cu experiență în notariat

Societate Profesionala Notariala Lazaroiu & Udrescu
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

- buna experiență în interacțiunea cu oamenii
- amabilitate, profesionalism, stabilitate, dorinta de perfecționare
- experiență de minim 5 ani într-un birou notarial

Descrierea jobului

- tehnoredactarea cu acuratețe și rapiditate a actelor notariale(contracte de vânzare, ipotecă, donații, superficii, dezlipiri/alipiri, etc)
- pregătirea documentației în ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀vederea intocmirii actelor notariale (preluarea clienților, oferirea de informații, gestionarea corespondenței pe telefon și e-mail, inclusiv cu băncile)
- folosirea programului E-terra, obținerea extraselor de autentificare/informare
Publicat 21 Sept. 2024 Reactualizat 21 Sept. 2024 Expiră 21 Oct. 2024